Loading...
Krepšelis

Jūs neturite jokių prekių krepšelyje.

Produkto krepšelyje kiekis buvo atnaujintas
Į krepšelį

Klaipėdos dramos teatras

Ogmios Pulsas PRO | Projektai Jun 22, 2024

Klaipėdos dramos teatro rekonstrukcijoje įgyvendinome technologinius sprendimus, rūpinomės visais šios projektinės dalies etapais, pradedant projektavimu, įrangos pirkimu, komplektavimu, logistika ir baigiant montavimu bei sistemos paleidimu. Apšvietimo, akustikos, erdvės transformacijos sprendimus diktavo pažangiausių technologinių standartų siekis. Teatre įdiegta elektroakustinė garso sistema Lietuvoje neturi analogų

Didžiojoje salėje įdiegtos modernios technologijos suteikia galimybę visiškai transformuoti šią erdvę ir pritaikyti ją įvairaus pobūdžio renginiams. Scenos dalis suskirstyta į 15 segmentų, iš kurių kiekvieną atskirai spiraliniai keltuvai gali iškelti virš scenos ir nuleisti žemiau jos lygio. Spiraliniai keltuvai užima gerokai mažiau vietos nei hidrauliniai ir gali užtikrinti didesnę kėlimo amplitudę. Šie keltuvai kiloja ne tik scenos, bet ir žiūrovinės salės dalies grindis. Kėdes parteryje galima sugrupuoti ir aukštėjančia tvarka, ir lygiai, taip pat visiškai paslėpti apvertus jas į apačią, o parteriui ir scenai esant viename lygyje – suformuoti vientisą salės pagrindą. Vieno mygtuko paspaudimu per kelioliką minučių galima transformuoti salę į bet kurią konfigūraciją, pvz. iš tuščios salės lygiomis grindimis į amfiteatrą su prabangiomis kėdėmis.

Viršutinės mechanizacijos sistemai buvo įdiegta 40 plieno lynų keltuvų ir išmanusis valdymas. Kiekvienas dekoracijų išdėstymo scenarijus gali būti suprogramuotas, vienu mygtuko paspaudimu štangos pakeliamos arba nuleidžiamos taip, kaip reikalauja sceninis išpildymas.

Projektuojant apšvietimo sistemą, ypatingo dėmesio pareikalavo preciziškas apšvietimo taškų išdėstymas, prireikė 400 apšvietimo linjų.

Rekonstruotame Klaipėdos dramos teatre įdiegtas naujoves scenos technologijų specialistai pagrįstai vadina unikaliomis – jų teikiamos galimybės diktuoja naują teatro meno techninio išpildymo erą.